Designers

Kazerne bedankt alle designers ons mede mogelijk maken als home of design en in de afgelopen jaren hun talent met ons publiek hebben gedeeld.

A

Alvar Aalto
Didi Aaslund
Adaptism
Pauline Agustoni
Sigi Ahl
Nils Ahrenberg
Anni Albers
Theodora Alfredsdottir
Alissa + Nienke
Rodrigo Almeida
Clémence Althabegoïty
Anton Alvarez
Wendy Andreu
Oksana Anilionyte
Anthon Beeke Collectief
Rogier Arents
Aart van Asseldonk
Atelier NL
Atelier Robotiq
Marjan van Aubel
Amber Ambrose Aurèle
Tigran Avetisyan

B

Maarten Baas
Pim van Baarsen
Léa Baert
Levi Baeten
Manu Baeyens
Simone van Bakel
Floris Bakker
Yasser Ballemans
Simón Ballen Botero
Thomas Ballouhey
Steven Banken
Maarten Baptist
Nina van Bart
Valentin Bauberger
BCXSY
Goof van Beek
Anthon Beeke
Angeline Béhr
Walter van Beirendonck
Merel Bekking
Emy Bensdorp
Aya Bentur
Job van den Berg
Charles Bergmans
Sjors Bergmans
Jet Bergmans
Pieke Bergmans
Théophile Blandet
Joost van Bleiswijk
Nicolette Bodewes
Christian Boer
Boisbuchet
Bokja Design
Izabela Boloz
Gijs van Bon
Tord Boontje
Noor Bootsma
Émilie Bordes
Rudolf Romero Borgart
Reinier Bosch
Ronan & Erwan Bouroullec
Albert Lieuwe Bouwman
Mark Brand
Aurore Brard
Ethan Braunstein
Chardé Brouwer
Daan Brouwer
Mirjam de Bruijn
Daniel de Bruin
Tobias Brunner
Rollo Bryant
Bureau SLA
Buro Belén

C

Sigrid Calon
Fernando & Humberto Campana
Aldo Cancino
Martin Vallin
Nacho Carbonell
Elsa Carenzo
Mila Chorbadzhieva
Michel Charlot
Sae Mi Choi
Franck Christen
Thea Christy-Parker
Job Claassen
Joe Clarck
Baptiste Comte
Brigitte Coremans
Daniel Costa
Commonplace Studio
Axel Coumans
Raphaël Coutin
Ilse Crawford
Robert Curran
Thieu Custers 

D

Lilian van Daal
Ritchie van Daal
Felix van Dam
Amandine David
Daphna Laurens
Roel Deden
Dienke Dekker
Éleonore Delisse
Anton Hendrik Denys
David Derksen
Design is Wolf
Daniel Dewer
Digital Agency LikeFriends
Malou van Dijck
Joost Dingemans
Nando Dolleman
Teresa van Dongen
Pauline van Dongen
Studio Drift
Michiel Drijver
Fabien Dumas
Daniel Durnin
Isabelle Dyckerhoff

E

Earnest Studio
Jella Lena van Eck
EDHV
Piet Hein Eek
Jeanine Eek Keijzer
Catharina van Eetvelde
Kiki van Eijk
Xandra Van Der Eijk
Chris van den Elzen
Envisions
Jesper Eriksson

Rosana Escobar
Pauline Esparon
Jalila Essaïdi
Thomas Eurlings
Evangelos

F

Faina design
Miya Fassbender
Faust Linoleum
Fermenta
Laura Ferriere
Ferm Living
Ines Fiegert
Govert Flint
Charlíe Flotho
Olga Flór
Gabriel Fontana
Formafantasma
Zeno Franchini
Gam Fratesi
Evan Frenkel
Gabriela Fridriksdottir
Front
Liselore Frowijn
Michael Funch

G

Aleksandra Gaca
Alix Gallet
JB Gambier
Corradino Garofalo
Gionata Gatto
Eric Geboers
Tijnke van Gelder
Tijs Gilde
Fransje Gimbrere
Gregory Giquel
Grivec Bros
Gira
Afke Golsteijn
Maaike Gottschal
Olivia de Gouveia
Miles le Gras
Michiel de Greef
Klemens Grund
Lodovica Guarnieri
Luiza Guidi Tomio
Sebastian Guzman Olmos

H

Kim Haagen
Marck Haans
Sander Hagelaar
Dave Hakkens
Handmade Industrials
Meike Harde
Massoud Hassani
Jaime Hayon
Leanne van Hees
Paul Heijnen
Jeffrey Heiligers
Nienke Helder
Arne Hendriks
Olivier van Herpt
Fiona Herrod
Bart Hess
Pepe Heykoop
Niels Heymans
Teun Hocks
Manon van Hoeckel
Mirl van Hoek
Dick van Hoff
Jeroen Hol
René Holten
Beer Holthuis
Willem van Hooff
Nienke Hoogvliet
Jesse Howard
Richard Hutten

I

Stijn van Iersel
InaMatt
De Intuïtiefabriek

J

Laura Lynn Jansen
Petra Janssen
Ieva Jakuša
Jas & Cal
Shaakira Jassat
Joine
Gavin Jones
Hella Jongerius
Claudi Jongstra
Hyunjee Jung
Jupe by Jackie

K

Chris Kabel
Bas Kamp
Billie van Katwijk
Kaschkasch
Rei Kawakubo
Amenda Kelders
Tim Kerp
Niall Keville
Seejoon Kim
Soyoun Kim
Jesse Kirschner
Eva Klabalová
Eric Klarenbeek
Imke Klee
Anthony Kleinepier
Sigve Knutson
Paul Koenen
Elisabeth Koetsier
Dirk van der Kooij
John Körmeling
Nynke Koster
Kranen/Gille
Aliki van der Kruijs
Agne Kucerenkaite
Klaas Kuiken
Adrianus Kundert
Don Yaw Kwaning

L

Lotte van Laatum
Erco Lai
Léon de Lange
Ola Lanko
Daphna Laurens
Valeriane Lazard
Flora Lechner
Victoria Ledig
Sooji Lee
Lise Lefebvre
Heini Lehtinen
Ruben Lekkerkerker
Lemz
Bernhard Lenger
Geke Lensink
Joep van Lieshout
Anne Ligtenberg
Max Lipsey

Sam Linders
Max Lipsey
Shahar Livne
Julia Lohmann
Jan Koen Lomans
Richard Long
Mariola López Mariño
Daniel Lorch
Carlo Lorenzetti
Lucas & Lucas
Sandra Lundberg

M

José Maase & Mireille Meijs
Kiki Mager
Gabriel Ann Maher
Jon Male
Mathias Malm
Adriaan de Man
Sabine Marcelis
Enzo Mari
David Marín
Marni
Martens & Visser
Jelle Mastenbroek
Léa Mazy
Allan McCollum
Rosanne van der Meer
Roos Meerman
Jo Meesters
Arnout Meijer
Mieke Meijer
Mathieu Meijers
Christien Meindertsma
Meyers & Fügmann
Geckeler Michels
Satomi Minoshima
Floriane Misslin
Elsa Molinard
Maurizio Montalti
Isaac Monté
Ulf Mortiz
Joachim Morineau
Benjamin Motoc
Sanne Muiser
Marc Mulders

N

Paulien Nabben
Floor Nagler
Bram Naus
Bastiaan de Nennie
Silvia Neretti
Brit van Nerven
New Window
Scott Newlan
Nightshop
Kim van Nispen
No Mad Makers
Kirstie van Noort
Fabio Novembre

O

Odd Matter
Officina Corpuscoli
Love Ohlin
Philippe Omas
Ontwerpduo
Julian Opie
Os ∆ Oos
Tamara Orjola
Dirk Osinga
Sho Ota
Ineke Otte
Reineke Otten
Overtreders W
Eva Oyevaar

P

Emilie Pallard
Teresa Palmieri
Phillipp Pals
Marie Panken
Piet Paris
Maayan Pesach
Antoine Peters
Charles Pétillon
Mathilde Philipponnat
Pink Pony Express
Francisco Pinto
Kok Pistolet
Dirk Ploos van Amstel
Tadeáš Podracky
Nienke van de Pol
Giulia Pompilj
Simone Post
Bertjan Pot
Lex Pott
Inga Powiliteit
project KOVR

Q

Tatjana Quax

R

Lotte de Raadt
Rado
Raw Color
Sanne Ree Barthels
Dorian Renard
Sebas Reneman
RENS
Rachel Rietdijk
Atelier Robotiq
Océane Romanet
Maaike Roozenburg
Tristan Roques
Morgan Ruben
Laurentius de Ruiter
Chloé Rutzerveld
Simon Rycroft
Sophie Rzepecky

S

Stefano Sabatè
Stanley Sagart
Siba Sahabi
Martin Sallieres
Veronica de Salvo
Kustaa Saksi
Scenery Label
Renee Scheepers
Tanja Schell
Diana Scherer
Schimmel and Schweikle
Scheublin & Lindeman
Leo Schlumberger
Thomas Schnur
Scholten & Baijings
Michael Schoner
Floris Schoonderbeek
Moreno Schweikle
Fabien Seiz
Inga Sempé for Edra

Jeonghwa Seo
Yoon Seok-hyeon
Serener
Christoph Seyferth
Sheltersuit
Makiko Shinoda
Brynjar Sigurdarson
Ines Sistiaga
Boyan Slat
Jessica Smarsch
Tijmen Smeulders
Roland Pieter Smit
Smith & Winken
Social Label
Baiba Soma
Wieki Somers
Som Tales of Perfume
Chae Soowon
Marwane Soumer
Geraldine Spilker
Fabian von Spreckelsen
Emilie van Spronsen
Pieter Städter
Stone Cycling
Storytiles
Bas Stoker
Martijn van Strien
Herman Studio
Studio Boot
Studio Isabel Quiroga
Studio Job
Studio Liga
Studio Maarten Kolk & Guus Kusters
Studio Makking & Bey
Studio Minale Maeda
Studio Tast
Studio Thier&vanDaalen
Studio Thomas Voorn
Studio Truly Truly
Studio UNITT
StudioStudio
Alexandra Stueck
Stylianos
Super Local
Gurt Swanenberg
Nienke Sybrandy

T

Marie Taillefer
Mia Tamme
Rick Tegelaar
Leonie Tenthof van Noorden
The Incredible Machine
Merel Theloesen
Pascale Theron
Mike Thompson
Paul Thursfield
Caterina Tioli
Frank Tjepkema
Tools for Progress
Thomas Trum

Jelle van Twillert

U

Dae Uk Kim

V

Thomas Vailly
Martin Vallin
Van Aken Architecten
Bram Vanderbeke
VANTOT
Daan Veerman
Julia Veldhuijzen van Zanten
Joan Vellvé Rafecas
Nel Verbeke
Pepijn Verburg
Emma Verhoeven
Chris & Jody Vingoe
Elin Visser
Jesse Visser
Cecilia Vitas
Dieter Volkers
Bram de Vos
Vollaers Zwart
Edwin Vollebergh
Milou Voorwinden
Claire Vos
Roderick Vos

W

Bob Waardenburg
Carina Wagenaar
Dries van Wagenberg
Jeroen Wand
Marcel Wanders
Boey Wang
Mark Wang
Wei-Lun Wang
Juliette Warmenhoven
Bas Warmoeskerken
Sander Wassink
Penny Webb
Penelope Webb
Philipp Weber
Luuk Wiehink
Jólan van der Wiel
Pauline Wiersema
Carolina Wilcke
Alex de Witte
Minsung Wong
Zavier Wong

Y

Hongjie Yang
Seungbin Yang
Yohji Yamamoto
YouAsMe MeAsYou
Nanu Youttananukorn
Bin Yu

Z

Hozan Zangana
Oscar Zieta
Peter Zwaan
Teun Zwets